

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 440329 |
|---|---|
| Rozmiar | 140 x 260 cm |
| Szerokość towaru | 140 cm |
| Wysokość towaru | 260 cm |
| Stopień zaciemnienia | o małym stopniu zaciemnienia |
| Sposób zawieszenia | przelotki/koła |
| Rodzaj tkaniny | etaminowe, poliestrowe, półprzezroczyste |
| Wzór | w kwiaty, kolorowy |
| Gramatura materiału | 75 g/m² |
| Jednostka miary | kpl. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 5% |
| Waga netto | 400 g |
Komplet lekkich zasłona ISA ze zwiewnej etaminy zachwyca motywem letnich kwiatów, kontrastującym z białym tłem. Kolorowy nadruk wprowadzi do wnętrza energię i świeżość.
Lekka etamina, z której wykonana jest zasłona, jest półtransparentną tkaniną, dzięki czemu, we wnętrzu panuje przyjemna atmosfera, nie zaciemnia wnętrza. Zasłona ISA z barwnym nadrukiem kwiatów, wprowadzi do wnętrza letnią energię i świeżość. Znakomicie zaprezentuje się we wnętrzu w stylu romantycznym. Praktyczne przelotki sprawiają, że z łatwością zawiesisz ją na karniszu drążkowym. Zasłona jest łatwa w konserwacji - z łatwością wypierzesz ją w pralce w 30oC.
Dane techniczne:
w zestawie 2 szt
szerokość: 140 cm
wysokość: 260 cm
skład: 100% poliester
ilość przelotek: 8 szt.
średnica przelotki: 4 cm
gramatura materiału: 75 g/m2 - etamina
tolerancja rozmiaru: +/- 5%
| Pranie z zachowaniem ostrożności w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

