

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Uwaga na fałszywe strony podszywające się pod naszą firmę.
Oficjalna strona sklepu Eurofirany działa wyłącznie pod adresem: https://www.eurofirany.com.pl
Uwaga na fałszywe strony podszywające się pod naszą firmę.
Oficjalna strona sklepu Eurofirany działa wyłącznie pod adresem: https://www.eurofirany.com.pl
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 478573 |
|---|---|
| Rozmiar | 25 x 14 x 4 cm |
| Szerokość towaru | 25 cm |
| Długość towaru | 14 cm |
| Wysokość towaru | 4 cm |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% GLINKA CERAMICZNA |
| Waga netto | 500 g |
Miseczki AVRIL to elegancki i praktyczny zestaw, który łączy estetykę z funkcjonalnością. Każda miseczka w delikatnym kremowym odcieniu wyróżnia się subtelnym, przecieranym beżowym wzorem, który dodaje jej charakteru i wyrafinowanego uroku. Idealne na eleganckie przyjęcia, miseczki wprowadzą do wnętrza ciepłą i stylową atmosferę.
Zaleca się czyszczenie wyłącznie, wilgotną delikatną ściereczką
Ten produkt został zaprojektowany jako element dekoracyjny. Nie posiada atestu do kontaktu z żywnością.
Dane techniczne:


Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty