

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 478575 |
|---|---|
| Rozmiar | 31 x 20 x 3 cm |
| Szerokość towaru | 31 cm |
| Długość towaru | 20 cm |
| Wysokość towaru | 3 cm |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% GLINKA CERAMICZNA |
| Waga netto | 700 g |
Patera dekoracyjna AVRIL to elegancki i artystyczny element, który wnosi unikalny urok do każdego wnętrza. Wykonana z glinki ceramicznej, patera prezentuje delikatną kremową powierzchnię, na której subtelnie wyłania się przecierany beżowy wzór, dodający jej naturalnego i ręcznie wykonane charakteru. Styl boho przejawia się w organicznych kształtach i lekko rustykalnym wykończeniu, które harmonijnie wpisuje się w przytulne, eklektyczne aranżacje. Patera doskonale sprawdzi się jako ozdobny akcent na stole, półce czy komodzie, wprowadzając do wnętrza ciepło i artystyczną elegancję.
Zaleca się czyszczenie wyłącznie, wilgotną delikatną ściereczką
Ten produkt został zaprojektowany jako element dekoracyjny. Nie posiada atestu do kontaktu z żywnością.
Dane techniczne:

