

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 438700 |
|---|---|
| Rozmiar | 70 x 160 cm |
| Szerokość towaru | 70 cm |
| Długość towaru | 160 cm |
| Gramatura materiału | 260 g/m² |
| Rodzaj tkaniny | poliestrowe, bukla |
| Wzór | strukturalne, jednokolorowe |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 300 g |
Wyjątkowo i magicznie miękki koc barankowy, którym pięknie udekorujesz swój salon lub sypialnię. Niezwykle miękka i miła w dotyku tkanina, z której uszyto koc sprawia, że z rozkoszą otulisz się nim każdego wieczoru.
Koc BUKLA posłuży Ci zarówno jako przyjemne okrycie, jak i jako zjawiskowa narzuta dla łóżka. Tkanina o oryginalnej fakturze, którą dekoruje wzór baranka świetnie zaprezentuje się na sypialnianym łóżku czy salonowej kanapie. Subtelny wzór koca podkreśli nowoczesny charakter wnętrza, nadając mu przy tym przytulnego klimatu. Szeroka paleta kolorów dostępnych w kolekcji BUKLA pozwoli na uzupełnienie kolorystyki każdego wnętrza. Miękki, starannie wykonany koc to praktyczny i piękny dodatek, który obowiązkowo powinien znaleźć się w każdym domu.
Dane techniczne:
długość: 70 cm
szerokość: 160 cm
skład: 100% poliester
gramatura: 260 g/m2
| Pranie z zachowaniem ostrożności w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej | |
| Nie prasować |

