

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Zamów do 12:00 - wysyłka tego samego dnia
| SKU | 484526 |
|---|---|
| Rozmiar | 240 x 220 cm |
| Szerokość towaru | 240 cm |
| Długość towaru | 220 cm |
| Towar dwustronny | Nie |
| Rodzaj tkaniny | hot press, poliestrowe |
| Wzór | jednokolorowe, klasyczne |
| Standard Oeko-Tex | Nie |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
Wprowadź do swojej sypialni nutę subtelnej elegancji dzięki jednokolorowej narzucie pikowanej metodą hot press, która tworzy delikatny, dekoracyjny wzór drobnych kropeczek. Gładka powierzchnia bez klasycznych szwów sprawia, że narzuta wygląda wyjątkowo estetycznie i nowocześnie. Całość dopełnia romantyczna, lekka falbanka obszywająca brzegi – nadaje jej uroku i lekkości. Idealna jako efektowne wykończenie łóżka oraz sposób na dodanie wnętrzu harmonii i klasy.
Cechy produktu
Dane techniczne:

