

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 431276 |
|---|---|
| Rozmiar | 220 x 240 cm |
| Szerokość towaru | 220 cm |
| Długość towaru | 240 cm |
| Towar dwustronny | Nie |
| Rodzaj tkaniny | welwetowe, poliestrowe |
| Wzór | świąteczne, z nadrukiem, kolorowy |
| Gramatura materiału | 200 g/m² |
| Standard Oeko-Tex | Tak |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 5% |
| Waga netto | 2000 g |
Święta to czas szczególny, dlatego warto zadbać o atmosferę w całym domu. Narzuta STAR zaprojektowana z miękkiego welwetu i ozdobiona nadrukiem w kratę oraz złotymi śnieżynkami, to idealna dekoracja na świąteczno-zimowy okres. Miękki welwet, z którego wykonany jest wierzch narzuty to tkanina szlachetna i elegancka z lekkim połyskiem, zaś spód wykonany jest z matowej mikrofibry, która zapobiega zsuwaniu się narzuty z pościeli.
Narzuta pikowana nowoczesną metodą hot press, czyli zgrzewania na gorąco bez użycia nici, zwiększa wytrzymałość materiału, zapewniając narzucie dłuższą żywotność. Sprężyste wypełnienie umieszczone między dwoma tkaninami sprawia, że narzuta miękko otula łóżko, gwarantując estetyczny wygląd sypialni. Dobierz pozostałe składniki dekoracyjne z kolekcji świątecznej, a stworzysz w Twoim wnętrzu odświętną i harmonijną dekorację. Podkręć świąteczną atmosferę pięknymi dodatkami!
Dane techniczne:
długość: 220 cm
szerokość: 240 cm
skład: 100% poliester - welwet
gramatura: 200 (wierzch) + 120 (wypełnienie ) + 70 (spód) g/m2
| Pranie w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Suszyć w niskiej temperaturze | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Dopuszcza się użycie nadchlorku etylenu oraz wodnego roztworu węglanu fluoru | |
| Nie można wybielać i chlorować |

