

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 453046 |
|---|---|
| Rozmiar | 200 x 220 cm |
| Szerokość towaru | 200 cm |
| Długość towaru | 220 cm |
| Towar dwustronny | Nie |
| Rodzaj tkaniny | z mikrowłókna |
| Wzór | we wzory geometryczne |
| Gramatura materiału | 185 g/m² |
| Gramatura opis | wierzch 185 g/m2, wypełnienie 120 g/m2, spód 70 g/m2 |
| Standard Oeko-Tex | Tak |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 2000 g |
Narzuta na łóżko LEN powstała z matowego materiału o strukturze naturalnego lnu. Spodnia strona to delikatna mikrofibra, która zapobiega przesuwaniu się tkaniny, a miękkie wypełnienie między warstwami tkanin sprawia, że narzuta miękko i estetycznie otula łóżko. Całość połączona została za pomocą zgrzewania na gorąco (hotpress) w formie geometrycznych zygzaków. Metoda hotpress pozwala na uzyskanie dowolnych wzorów na narzutach oraz zwiększa trwałość produktu. Taka dekoracja, sprawdzi się również jako cienka kołdra, a nawet poza sypialnią - jako elegancka narzuta na sofę.
Łóżko to centralny punkt każdej sypialni, zatem jego estetyka, ma w sypialni zasadnicze znaczenie. Narzuta na łóżko powinna podkreślać styl sypialni i charakter jej właściciela. Narzuta na łóżko to także sposób na zachowanie świeżości pościeli przez dłuższy czas. Oprawa łóżka to kropka nad "i" w dekoracji sypialni dlatego proponujemy modne i nowoczesne narzuty, które pomogą urządzić wnętrze.
Dane techniczne:
długość: 200 cm
szerokość: 220 cm
skład: 100% poliester
gramatura tkaniny: 260 (wierzch) +120 (wypełnienie) +65 (spód) gr/m2
temperatura prania: 30°C
temperatura prasowania: 110°C
| Pranie w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na

