

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 436132 |
|---|---|
| Rozmiar | 40 x 60 cm |
| Szerokość towaru | 40 cm |
| Wysokość towaru | 60 cm |
| Wzór | we wzory geometryczne |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | PAPIER, PLASTIK, PIANKA POLIURETANOWA, MDF |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 770 g |
Oryginalne dekoracje wyróżniają wnętrza i sprawiają, że miło jest w nich przebywać. Przedstawiamy oryginalny, ręcznie wykonany obraz w stylu boho. Dekoracja przedstawiająca wyraźną strukturę figur geometrycznych, przyciąga wzrok i intryguje prostą i nowoczesną formą. Obraz wyróżnia się doskonałą jakością i starannością wykonania, a niezwykłe barwy znakomicie harmonizują z jaśniejszym tłem. Dekoracja sprawdzi się we wnętrzach w stylu podróżniczym, w stylu boho, znakomicie prezentuje się również we wnętrzach z etnicznymi wpływami. Obraz jest gotowy do powieszenia na ścianie, obraz został oprawiony w drewnianą ramę. Polecamy pozostałe wersje obrazu - znakomicie wyglądają zestawione razem, modnie dekorując domową przestrzeń. Serdecznie polecamy.
Dane techniczne:
wysokość: 60 cm
szerokość: 40 cm
skład: papier, plastik, pianka poliuretanowa, płyta MDF, drewno

