

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 486438 |
|---|---|
| Rozmiar | 60 x 80 cm |
| Szerokość towaru | 60 cm |
| Wysokość towaru | 80 cm |
| Wzór | w postacie |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | PŁÓTNO, DREWNO, FARBA, PLASTIK |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 1500 g |
Ten obraz przedstawia elegancką sylwetkę kobiety, której głowę zdobi imponująca, artystycznie rozbudowana kompozycja kwiatów. Kwiaty tworzą efektowną, przestrzenną strukturę, podkreśloną wyrazistymi pociągnięciami pędzla. Całość zachwyca malarską lekkością, subtelnymi fakturami i dopracowaniem detalu, dzięki czemu obraz prezentuje się niezwykle stylowo i nowocześnie.
Oprawa w minimalistyczną ramę dodaje dekoracji klasy i sprawia, że idealnie wpasowuje się w eleganckie wnętrza: salony, sypialnie, garderoby, przedpokoje czy przestrzenie komercyjne. Motyw kobiety z kwiatową aranżacją przyciąga wzrok i tworzy efekt luksusu oraz artystycznej wyjątkowości.
CECHY
Dane techniczne:

