

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 486466 |
|---|---|
| Rozmiar | 60 x 90 cm |
| Szerokość towaru | 60 cm |
| Wysokość towaru | 90 cm |
| Wzór | w kwiaty |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | PŁÓTNO, MDF, PLASTIK |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 2000 g |
Ten obraz przedstawia stylową, florystyczną kompozycję wykonaną jako wysokiej jakości nadruk na płótnie. Kwiaty i liście o starannie dopracowanych detalach tworzą elegancką, harmonijną całość, a subtelne przejścia malarskie dodają im lekkości oraz głębi. Wybrane elementy zostały ozdobione drobnymi, połyskującymi akcentami, które pięknie odbijają światło i podkreślają wyjątkowy charakter dekoracji.
Obraz oprawiono w minimalistyczną ramę, która daje całości eleganckie wykończenie i sprawia, że dekoracja jest gotowa do powieszenia od razu po rozpakowaniu. To idealna propozycja do nowoczesnych, eleganckich wnętrz salonowych, sypialnianych, jadalnianych oraz komercyjnych.
CECHY
Dane techniczne:

