

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 483387 |
|---|---|
| Rozmiar | 85 x 85 cm |
| Szerokość towaru | 85 cm |
| Długość towaru | 85 cm |
| Rodzaj tkaniny | z woalu |
| Wzór | haftowane |
| Plamoodporność | Nie |
| Gramatura materiału | 24 g/m² |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 57% POLIESTER, 43% NYLON |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
Wprowadź lekkość do swojego domu dzięki obrusowi uszytemu z delikatnej tkaniny woalowej. Całość zdobi misterny haft przedstawiający okazałe kwiaty, który nadaje dekoracji wyjątkowego, luksusowego charakteru. Obrus sprawdzi się zarówno przy codziennym stole, jak i podczas wyjątkowych okazji, wprowadzając do wnętrza subtelny, romantyczny akcent.
Cechy produktu:
Materiał: woal – lekki, przewiewny, delikatny w dotyku
Dekoracja: haftowane okazałe kwiaty
Styl: elegancki, romantyczny, dekoracyjny
Zastosowanie: do salonu, jadalni lub na specjalne okazje
Łatwy w pielęgnacji, starannie wykończony
Dane techniczne:
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Pranie z zachowaniem ostrożności w temperaturze do 40 stopni Celsjusza | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

