

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Zamów do 12:00 - wysyłka tego samego dnia
| SKU | 419740 |
|---|---|
| Rozmiar | 85 x 85 cm |
| Szerokość towaru | 85 cm |
| Długość towaru | 85 cm |
| Rodzaj tkaniny | bawełniane, poliestrowe, lureksowe |
| Wzór | świąteczne |
| Plamoodporność | Nie |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 65% POLIESTER, 27% BAWEŁNA, 8% NIĆ METALICZNA |
| Waga netto | 500 g |
Świąteczny stół to centralne miejsce spotkań i celebracji posiłków, które potrzebuje wyjątkowej oprawy. Obrus FLASH z tkaniny żakardowej przetykany jasnozłotą nitką to niezwykle gustowny, a zarazem prosty w swojej formie obrus, który udekoruje stół nie zakrywając go w pełni. Możesz położyć go bezpośrednio na blacie stołu lub ma białym obrusie, w obu przypadkach znakomicie udekoruje świąteczny stół oraz zapewni odświętną atmosferę podczas wspólnych bożonarodzeniowych spotkań.Tkanina będąca mieszanką bawełny, poliestru i nici metalicznej jest przyjemny w konserwacji; z łatwością wypierzesz go w temperaturze do 40oC i bez problemu wyprasujesz. Obrus powstaje w naszej pracowni w Polsce. Kolekcja świątecznych obrusów obejmuje wiele rozmiarów i wzorów.
Dane techniczne:
długość: 85 cm
szerokość: 85 cm
skład: 94% poliester, 6% nić metaliczna
gramatura: 224 g/m2
Produkt szyty w Polsce
| Pranie z zachowaniem ostrożności w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

