

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Czas realizacji 5-7 dni roboczych
Produkt przygotowany specjalnie pod zlecenie klienta (szyty na miarę), nie podlega zwrotowi oraz możliwości rezerwacji w salonie.
Darmowa dostawa od 299,00 zł Kup teraz, zapłać za 30 dni Kontakt z dekoratorem: +48 502 847 876
| SKU | O61465038 |
|---|---|
| Rozmiar | 40 x 140 cm |
| Szerokość towaru | 40 cm |
| Długość towaru | 140 cm |
| Rodzaj tkaniny | matowe, welurowe, gładkie |
| Wzór | jednokolorowe |
| Plamoodporność | Nie |
| Gramatura materiału | 193 g/m² |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 1% |
Obrus to ponadczasowa, praktyczna i gustowna dekoracja, która ma za zadanie podkreślenie elegancji nakrycia stołu. Szykując ważną uroczystość rodzinną, czy też spotkanie w wąskim gronie przyjaciół, nie możesz zapomnieć o tym niezwykłym dodatku, gwarantującym celebrowanie wspólnych posiłków w eleganckiej atmosferze.
By umożliwić komponowanie spójnej aranżacji oraz podkreślić oryginalny styl wnętrza, stworzyliśmy możliwość dopasowania obrusu, zasłon oraz poszewek dekoracyjnych z jednej tkaniny.
Nasze obrusy cechuje najwyższa jakość tkanin oraz staranne wykończenie. Brzegi obrusu są obszyte estetyczną 5-centymetrową ozdobną kantą.
Jeśli szukasz dekoracji prostych, a zarazem gustownych, które nie przytłaczają wnętrza nadmiarem barw i wzorów, a ponadto kuszą subtelną miękkością, serdecznie polecamy naszą tkaninę. Gładka tkanina o miękkim, zamszowym chwycie; wizualnie ocieplająca i wyciszająca wnętrze. Jednolity, gładki odcień elegancko otula okno, tworząc subtelne dopełnienie aranżacji wnętrza. Tkanina po zawieszeniu bardzo ładnie się układa, tworząc miękkie i regularne fale delikatnie spływające z karnisza. Grubszy materiał skutecznie ogranicza dopływ światła słonecznego, odgradzając wnętrze przed spojrzeniami z zewnątrz, chroniąc tym samym Twoją prywatność. Ze względu na brak przewodniego wzoru i zdobień, tkaninę z łatwością dopasujesz do różnych koncepcji wnętrzarskich, również dobór firany nie jest skomplikowany, gdyż większość wzorów prezentuje się w tym zestawieniu atrakcyjnie.
Nasz kalkulator powstał, by ułatwić Ci wybór obrusu dopasowanego do wielkości stołu oraz stylu aranżacji wnętrza.
W zależności od indywidualnych upodobań możesz wybrać obrus w postaci nowoczesnego, prostego bieżnika, lub bardziej klasyczną i tradycyjną wersję zakrywającą blat stołu i dekoracyjnie zwisającą poza jego krawędzie.
W przypadku wyboru obrusu zakrywającego brzegi stołu zaleca się dopasowanie obrusu do wymiarów blatu uwzględniając/dodając od 20- 30 cm tkaniny zwisającej poza brzegi blatu.
| Pranie z zachowaniem ostrożności w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |
Produkt szyty na wymiar - Czas realizacji zamówienia liczony jest od zaksięgowania wpłaty.

