

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Czas realizacji 5-7 dni roboczych
Produkt przygotowany specjalnie pod zlecenie klienta (szyty na miarę), nie podlega zwrotowi oraz możliwości rezerwacji w salonie.
Darmowa dostawa od 299,00 zł Kup teraz, zapłać za 30 dni Kontakt z dekoratorem: +48 502 847 876
| SKU | O61479518 |
|---|---|
| Rozmiar | 40 x 140 cm |
| Szerokość towaru | 40 cm |
| Długość towaru | 140 cm |
| Rodzaj tkaniny | matowe, ekologiczne |
| Wzór | jednokolorowe, melanżowe |
| Plamoodporność | Nie |
| Gramatura materiału | 250 g/m² |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
Obrus to ponadczasowa, praktyczna i gustowna dekoracja, która ma za zadanie podkreślenie elegancji nakrycia stołu. Szykując ważną uroczystość rodzinną, czy też spotkanie w wąskim gronie przyjaciół, nie możesz zapomnieć o tym niezwykłym dodatku, gwarantującym celebrowanie wspólnych posiłków w eleganckiej atmosferze.
By umożliwić komponowanie spójnej aranżacji oraz podkreślić oryginalny styl wnętrza, stworzyliśmy możliwość dopasowania obrusu, zasłon oraz poszewek dekoracyjnych z jednej tkaniny.
Nasze obrusy cechuje najwyższa jakość tkanin oraz staranne wykończenie. Brzegi obrusu są obszyte estetyczną 5-centymetrową ozdobną kantą.
Tkanina zasłonowa o naturalnym charakterze z wyraźnym splotem to materiał łączący elegancję i przytulność. Widoczny splot nadaje zasłonom autentycznego, teksturalnego wyglądu, podkreślając naturalny charakter materiału. Miękka, a zarazem trwała struktura pozwala na tworzenie efektownych fal i marszczeń, a uniwersalna kolorystyka sprawia, że materiał doskonale komponuje się z wnętrzami klasycznymi i nowoczesnymi. Idealna do salonów, sypialni i przestrzeni premium.
Cechy produktu
Naturalny charakter materiału – przytulny i ponadczasowy wygląd
Widoczny splot – dekoracyjna, teksturalna powierzchnia
Miękka i trwała tkanina – elegancka i przyjemna w dotyku
Doskonała układalność – tworzy równomierne, efektowne fale
Grubsza gramatura – lekko zaciemniająca i stabilna
Uniwersalny styl premium – pasuje do klasycznych i nowoczesnych wnętrz
Zastosowanie: zasłony w salonie, sypialni, apartamentach
Nasz kalkulator powstał, by ułatwić Ci wybór obrusu dopasowanego do wielkości stołu oraz stylu aranżacji wnętrza.
W zależności od indywidualnych upodobań możesz wybrać obrus w postaci nowoczesnego, prostego bieżnika, lub bardziej klasyczną i tradycyjną wersję zakrywającą blat stołu i dekoracyjnie zwisającą poza jego krawędzie.
W przypadku wyboru obrusu zakrywającego brzegi stołu zaleca się dopasowanie obrusu do wymiarów blatu uwzględniając/dodając od 20- 30 cm tkaniny zwisającej poza brzegi blatu.
| Pranie delikatnie w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza przez płótno ochronne | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |
Produkt szyty na wymiar - Czas realizacji zamówienia liczony jest od zaksięgowania wpłaty.

