

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 416897 |
|---|---|
| Rozmiar | 145 x 240 cm |
| Szerokość towaru | 145 cm |
| Długość towaru | 240 cm |
| Rodzaj tkaniny | poliestrowe, lniane, gładkie |
| Wzór | melanżowe, klasyczne |
| Plamoodporność | Nie |
| Gramatura materiału | 170 g/m² |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 90% POLIESTER, 10% LEN |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 450 g |
Obrus NATU z tkaniny z dodatkiem lnu podkreślony elegancką kryzą. Wykonany z mieszanki włókien poliestru i lnu obrus, ma bardzo naturalny wygląd, a ponadto jest łatwy, w pielęgnacji i prasowaniu. Prosty design i naturalny odcień lnu sprawiają, że obrus pasuje do wielu wnętrz i stylizacji.
Kolekcja NATU znakomicie odnajduje się we wnętrzach w stylu rustykalnym. Piękne nakrycie stołu sprawia, że przyjemnie jest spotkać się w rodzinnym gronie przy wspólnym posiłku lub filiżance kawy. Szczerze polecamy.
Dane techniczne:
szerokość: 145 cm
długość: 240 cm
skład: 90 poliester, 10% len
gramatura: 210 g/m2
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza przez płótno ochronne | |
| Pranie w temperaturze do 40 stopni Celsjusza | |
| Prasować wyłącznie z lewej strony | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

