

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 473383 |
|---|---|
| Rozmiar | 145 x 300 cm |
| Szerokość towaru | 145 cm |
| Długość towaru | 300 cm |
| Rodzaj tkaniny | ekologiczne, bawełniane |
| Wzór | w kratę, świąteczne |
| Plamoodporność | Nie |
| Gramatura materiału | 185 g/m² |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% BAWEŁNA |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 930 g |
Wprowadź do swojego domu magię świąt dzięki naszemu eleganckiemu obrusowi świątecznemu. Wykonany z wysokiej jakości bawełnianej tkaniny, łączy w sobie trwałość, miękkość i naturalny komfort. Subtelne zdobienie w klasyczną szkocką kratę nadaje mu ponadczasowego, przytulnego charakteru, idealnie pasującego do świątecznego stołu.
Cechy produktu:
Materiał: 100% bawełna – miękka, przyjemna w dotyku i łatwa w pielęgnacji
Wzór: klasyczna szkocka krata w świątecznych kolorach
Idealny na świąteczne spotkania i rodzinne obiady
Dostępny w różnych rozmiarach, dopasowany do stołów o różnej wielkości
Elegancki, a zarazem przytulny design, który podkreśla świąteczną atmosferę
| Pranie z zachowaniem ostrożności w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Prasować wyłącznie z lewej strony | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

