

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 478644 |
|---|---|
| Rozmiar | 140 x 180 cm |
| Szerokość towaru | 140 cm |
| Długość towaru | 180 cm |
| Rodzaj tkaniny | poliestrowe |
| Wzór | jednokolorowe, ekskluzywny |
| Plamoodporność | Nie |
| Gramatura materiału | 185 g/m² |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
Dodaj blasku swojej jadalni dzięki obrusu z kolekcji Glamo. Wykonany z wysokiej jakości tkaniny, ozdobiony splotem w prążki przetykanym błyszczącą, złotą nicią, nadaje stołowi elegancki i nowoczesny charakter.
Obrus doskonale sprawdzi się zarówno podczas świątecznych uroczystości, jak i eleganckich kolacji w gronie rodziny i przyjaciół.
Cechy produktu:
Kolekcja: Glamo
Ozdobny splot w prążki z przetykaniem złotą, błyszczącą nicią
Subtelny połysk tkaniny, luksusowy wygląd
Idealny na święta i uroczyste okazje
Starannie wykończone brzegi
Łatwy w pielęgnacji – można prać w pralce
Trwała i elegancka dekoracja stołu
Dane techniczne:
szerokość: 140 cm
długość: 180 cm
skład: 100 % poliester
gramatura: 185 g/m2

