

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 430001 |
|---|---|
| Rozmiar | 11 x 2 x 11 cm |
| Szerokość towaru | 11 cm |
| Długość towaru | 2 cm |
| Wysokość towaru | 11 cm |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | TWORZYWO SZTUCZNE |
| Waga netto | 15 g |
Ozdoba choinkowa w formie liścia miłorzębu zdobionego dwukolorowym brokatem to efektowny dodatek do dekoracji świątecznego drzewka. Srebrno-złota ozdoba pięknie prezentuje się w otoczeniu zielonych gałązek choinki i pięknie uatrakcyjni dekorację choinki złożoną z innych ozdób. Oprócz walorów estetycznych dodatkową zaletą jest bezpieczeństwo i trwałość ozdoby, za sprawą nietłukącego materiału z którego jest wykonana. Ozdoba choinkowa pięknie kontrastuje z zielonymi gałązkami choinki. Życzymy, by nadchodzące Święta, za sprawą wyjątkowych dekoracji i ozdób, były czasem niezwykłej atmosfery w Twoim domu!

