

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Zamów do 12:00 - wysyłka tego samego dnia.
| SKU | 369504 |
|---|---|
| Rozmiar | 140 x 200 cm |
| Szerokość towaru | 140 cm |
| Długość towaru | 200 cm |
| Wypełnienie | włókno 100% poliestrowe HCS |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | TKANINA: 100% POLIESTER; WYPEŁNIENIE: 100% PUSZYSTE WŁÓKNO POLIESTROWE |
| Waga netto | 2500 g |

