

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Zamów do 12:00 - wysyłka tego samego dnia.
| SKU | 335299 |
|---|---|
| Rozmiar | 170 x 210 cm |
| Szerokość towaru | 170 cm |
| Długość towaru | 210 cm |
| Gramatura materiału | 250 g/m² |
| Rodzaj tkaniny | poliestrowe |
| Wzór | we wzory geometryczne |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 950 g |
Efektowny koc w kolorze popielatym, którym pięknie udekorujesz swój salon lub sypialnię. Niezwykle miękka i miła w dotyku tkanina, z której uszyto koc sprawia, że z rozkoszą otulisz się nim każdego wieczoru.
Ciepły i puchaty koc posłuży Ci zarówno jako przyjemne okrycie, jak i jako zjawiskowa dekoracja wnętrza. Tkanina o oryginalnej fakturze, którą dekoruje wzór dający wrażenie efektu 3D, pięknie zaprezentuje się na sypialnianym łóżku czy salonowej kanapie. Subtelny, geometryczny wzór koca podkreśli nowoczesny charakter wnętrza, nadając mu przy tym przytulnego klimatu. Z kolei neutralny, popielaty kolor ładnie dopełni każdej, modnej aranżacji. Miękki, starannie wykonany koc to praktyczny i piękny dodatek, który obowiązkowo powinien znaleźć się w każdym domu.
Dane techniczne:
długość: 170 cm
szerokość: 210 cm
skład: 100% poliester
gramatura: 250 gsm
| Pranie z zachowaniem ostrożności w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej | |
| Nie prasować |
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na

