

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 459258 |
|---|---|
| Rozmiar | 220 x 240 cm |
| Szerokość towaru | 220 cm |
| Długość towaru | 240 cm |
| Towar dwustronny | Nie |
| Rodzaj tkaniny | welwetowe, matowe, hot press |
| Wzór | wytłaczane |
| Gramatura materiału | 250 g/m² |
| Standard Oeko-Tex | Tak |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 2530 g |
Welwetowa narzuta SOFIA 4 to elegancki i nowoczesny dodatek, który wnosi do wnętrza wyrafinowany styl. Wykonana z luksusowego, miękkiego welwetu, narzuta zachwyca subtelnym połyskiem i aksamitną fakturą, nadając sypialni przytulny, a zarazem elegancki charakter. Pikowanie metodą hot press tworzy na powierzchni geometryczny wzór, bez użycia tradycyjnych szwów, co zapewnia gładki, jednolity wygląd. Geometryczne motywy nadają narzucie nowoczesnego wyrazu, wprowadzając harmonijną strukturę, która doskonale pasuje do współczesnych aranżacji wnętrz. Narzuta nie tylko zdobi łóżko, ale również zapewnia komfort i ciepło.
Dane techniczne:
szerokość: 220 cm
długość: 240 cm
skład: 100% poliester - welwet
gramatura: 250 g/m2
| Pranie w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

