

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Zamów do 12:00 - wysyłka tego samego dnia.
| SKU | 138099 |
|---|---|
| Rozmiar | 140 x 200 cm |
| Szerokość towaru | 140 cm |
| Długość towaru | 200 cm |
| Wypełnienie | włókno 100% poliestrowe HCS |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | TKANINA: 45% BAWEŁNA, 55% POLIESTER; WYPEŁNIENIE: 100% PUSZYSTE WŁÓKNO POLIESTROWE |
| Waga netto | 2200 g |
Lubisz obudzić się wypoczęta i zrelaksowana? Kołdra z kolekcji GOLD posiada wypełnienie z lekkich i elastycznych spiralnych włókien poliestrowych HCS dzięki czemu zapewni Ci optymalny komfort snu. Włókna rurkowe HCS w kształcie sprężynki, powodują, że w kołdrze jest więcej powietrza, a to z kolei zapewnia komfort cieplny i niewielki ciężar kołdry. Dodatkowo każde włókno pokryte jest silikonem aby nadać mu przyjemny dotyk i śliskość, a kołdrę uczynić bardziej delikatną i miękką. Zastosowanie lekkiej tkaniny wierzchniej z bawełny oraz poliestru zapewnia większą wytrzymałość na uszkodzenia i sprawia że jest mniej kurczliwa, a gramatura o wadze 110g/m2 czyni kołdrę lżejszą od popularnych kołder w tkaninie bawełnianej. Kołdra ma właściwości antyalergiczne potwierdzone badaniem przez Instytut Medycyny Pracy w Łodzi. Ponadto możliwość prania w temp. 600C, (sporadycznie w 950C) pozwala na utrzymanie czystości. Kołdra posiada certyfikat jakości Oko-Tex Standard kl.I (klasa najbardziej restrykcyjna oznaczająca wyroby przeznaczone dla dzieci).
Dane techniczne:
tkanina: 45% bawełna, 55% poliester, gramatura: 110 g/m2
wypełnienie: włókno 100% poliestrowe spiralne HCS, gramatura 1600 g/m2
Wyprodukowana w Polsce.
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na

