

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 95837 |
|---|---|
| Rozmiar | 220 x 200 cm |
| Szerokość towaru | 220 cm |
| Długość towaru | 200 cm |
| Wypełnienie | 50% TENCEL, 50% włókno poliestrowe, rurkowe, spiralne, silikonizowane HCS |
| Cechy szczególne | całoroczna |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | TKANINA: 100% LYOCELL(TENCEL); WYPEŁNIENIE: 60% LYOCELL (TENCEL), 40% PUSZYSTE WŁÓKNO POLIESTROWE |
| Waga netto | 2700 g |
Kołdra z kolekcji PLATINUM posiada wypełnienie z innowacyjnych włókien pochodzenia roślinnego typu TENCEL, które są w pełni ekologiczne - pozyskiwane z drewna, biodegradowalne. TENCEL bardzo szybko wchłania wilgoć i uwalnia ją do atmosfery (może wchłonąć nawet 50% więcej wilgoci niż bawełna!). Włókna TENCEL nie pozwalają na rozwój bakterii i roztoczy, dlatego są materiałem szczególnie polecanym dla klientów zmagających się z alergią. Zastosowanie wierzchniej tkaniny wykonanej również z 100% włókna TENCEL o splocie satynowym, sprawia, że kołdra jest niezwykle przyjemna w użytkowaniu, lekka oraz delikatnie lśniąca. Kołdra posiada właściwości antyalergiczne potwierdzone badaniem przez Instytut Medycyny Pracy w Łodzi. Ponadto możliwość prania w temp. 40oC pozwala na utrzymanie czystości. Kołdra posiada certyfikat jakości Oko-Tex Standard kl.I (klasa najbardziej restrykcyjna oznaczająca wyroby przeznaczone dla dzieci).
Dane techniczne:
tkanina: 100% TENCEL (satyna)
wypełnienie: 50% włókno TENCEL (satyna), 50% włókno poliestrowe, spiralne, silikonizowane HCS
Wyprodukowana w Polsce.
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na

