

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Zamów do 12:00 - wysyłka tego samego dnia.
| SKU | 138095 |
|---|---|
| Rozmiar | 140 x 200 cm |
| Szerokość towaru | 140 cm |
| Długość towaru | 200 cm |
| Wypełnienie | włókno 100% poliestrowe HCS |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | TKANINA: 100% POLIESTER; WYPEŁNIENIE: 100% PUSZYSTE WŁÓKNO POLIESTROWE |
| Waga netto | 1650 g |
| Pranie w temperaturze do 95 stopni Celsjusza | |
| Suszyć w niskiej temperaturze | |
| Można użyć roztworu węglanu fluoru i ciężkiej benzyny z zachowaniem ostrożności | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie prasować |
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na

