

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 424027 |
|---|---|
| Rozmiar | 220 x 200 cm |
| Szerokość towaru | 220 cm |
| Długość towaru | 200 cm |
| Długość poszewki | 70 cm |
| Szerokość poszewki | 80 cm |
| Liczba poszewek | 2 szt. |
| Rodzaj tkaniny | bawełniane, makosatynowe |
| Gramatura materiału | 125 g/m² |
| Wzór | roślinne |
| Standard Oeko-Tex | Tak |
| Skład materiałowy | MAKOSATYNA, 100% BAWEŁNA |
| Waga netto | 1800 g |
Komplet pościeli ALINE, z kolekcji EUROFIRANY PREMIUM uszyto z najwyższej jakości makosatyny bawełnianej ozdobionej malarskim motywem wiosennych kwiatów. Wyjątkowa pościel wprowadzi do Twojej sypialni świeżość i radosny nastrój.
Makosatyna bawełniana to wysokiej jakości tkanina o charakterystycznym splocie, niezwykłej miękkości i delikatnym połysku. Uszyta z niej pościel jest niezwykle miła dla ciała, lekka i przewiewna, dzięki czemu nocny wypoczynek jest komfortowy i relaksujący. Makosatyna bawełniana jest łatwa w prasowaniu, odporna na uszkodzenia i niezwykle wytrzymała. Komplet pościeli ALINE, wyposażony jest w zamki błyskawiczne kryte estetyczną zakładką, dzięki czemu użytkowanie jest bezpiecznie, a zmiana pościeli trwa tylko krótką chwilę.
Nowoczesna technika nadruku, gwarantuje wyrazisty wzór, nasycone barwy i niezwykłe przejścia kolorystyczne, oraz sprawia, że nadruk nie traci swojej intensywności, nawet po wielu praniach. Proces sanforyzacji, daje gwarancję niezmienności rozmiaru, dzięki niemu pościel nie kurczy się podczas prania Odpocznij bezpiecznie - nasza pościel posiada certyfikat Oeko-Tex tekstylia godne zaufania.
Ważne:
Duże pościele z naszej firmy (220x200) szyjemy z szerokiej tkaniny. Dzięki temu nawet duże rozmiary nie mają dodatkowych szwów na środku - pościel jest gładka i komfortowa w użytkowaniu. Niektóre konkurencyjne firmy, na rynku szyją pościel z dodatkowym szwem szukając w ten sposób oszczędności na tkaninie i cenie. Zszywanie wpływa niekorzystnie na komfort użytkowania pościeli. Firma Eurofirany dba o swoją markę i dobro swoich klientów od 35 lat!
Komplet zawiera:
poszwę na kołdrę: 220 x 200 cm - 1 szt.
poszewkę na poduszkę: 70 x 80 cm - 1 szt.
skład: 100% bawełna – wysokiej jakości makosatyna bawełniana
gramatura: 115 g/m2
prać w temperaturze: 40oC
nie czyścić chemicznie
nie wybielać
| Prasować w temperaturze do 150 stopni Celsjusza przez płótno ochronne | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Pranie delikatnie w temperaturze do 40 stopni Celsjusza | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

