

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Wysyłka -1-2 dni robocze.
| SKU | 394551 |
|---|---|
| Rozmiar | 53 x 73 cm |
| Szerokość towaru | 53 cm |
| Wysokość towaru | 73 cm |
| Wzór | fantazyjne |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | PŁÓTNO, MDF, PLASTIK |
| Waga netto | 1350 g |

