

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 397154 |
|---|---|
| Rozmiar | 41 x 21 x 9 cm |
| Szerokość towaru | 41 cm |
| Długość towaru | 21 cm |
| Wysokość towaru | 9 cm |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | GLINKA CERAMICZNA |
| Waga netto | 2200 g |

