

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Zamów do 12:00 - wysyłka tego samego dnia.
| SKU | 440366 |
|---|---|
| Rozmiar | 30 x 40 cm |
| Szerokość towaru | 30 cm |
| Długość towaru | 40 cm |
| Rodzaj tkaniny | błyszczące, poliestrowe, gładkie, lureksowe |
| Wzór | jednokolorowe, klasyczne |
| Plamoodporność | Nie |
| Gramatura materiału | 260 g/m² |
| Jednostka miary | kpl. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 100 g |
Eleganckie nakrycie stołu nadaje przestrzeni szyku i niebanalnego charakteru. Serweta w kolorze beżowym wyróżnia efektowna listwa materiału podkreślająca jego brzegi. Nieocenionym atutem materiału, z jakiego wykonana jest dekoracja, jest błyszcząca, srebrna nić, nadająca elegancki wygląd. Niezwykle gustowny, a zarazem prosta w swojej formie serwetka znakomicie udekoruje stół oraz zapewni odświętną atmosferę podczas wspólnego celebrowania posiłków. Kolekcję LANA łączy wiele rozmiarów dużych obrusów, jak i te mniejsze — nakładka dekoracyjna, szarfa i bieżniki, które udekorują stół, nie zakrywając go w pełni.
Dane techniczne:
długość: 40 cm
szerokość: 30 cm
skład: 100% poliester
| Pranie delikatnie w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

