

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 460563 |
|---|---|
| Rozmiar | 25 x 25 x 4 cm |
| Szerokość towaru | 25 cm |
| Długość towaru | 25 cm |
| Wysokość towaru | 4 cm |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% GLINKA CERAMICZNA |
| Waga netto | 350 g |
Dekoracyjna patera ABBI z glinki ceramicznej to elegancki element wystroju, który łączy w sobie naturalne inspiracje z nowoczesnym wykończeniem. Kształt liścia nadaje artystycznego charakteru, a subtelnie cieniowane srebrne brzegi dodają jej wyrafinowanego, luksusowego akcentu Patera świetnie sprawdzi się jako ozdoba stołu, komody lub półki, podkreślając styl wnętrza i wprowadzając do niego elegancki akcent. Może służyć jako dekoracyjna baza na drobne przedmioty, świece ale sama w sobie stanowi interesujący element aranżacyjny.
Zaleca się czyszczenie wyłącznie, wilgotną delikatną ściereczką
Ten produkt został zaprojektowany jako element dekoracyjny. Nie posiada atestu do kontaktu z żywnością.
Dane techniczne:
długość: 25 cm
szerokość: 25 cm
wysokość: 4 cm
skład: 100% glinka ceramiczna

