

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 460350 |
|---|---|
| Rozmiar | 36 x 26 x 4 cm |
| Szerokość towaru | 36 cm |
| Długość towaru | 26 cm |
| Wysokość towaru | 4 cm |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | GLINKA CERAMICZNA |
| Waga netto | 650 g |
Patera dekoracyjna KARIN to urokliwy i subtelny element dekoracyjny. Rogi patery ozdobione są delikatnymi kwiatkami, które dodają jej romantycznego i naturalnego charakteru. Brzegi patery wykończone srebrnym kolorem wprowadzają elegancki akcent, podkreślając wyjątkowość i finezję tego produktu. Idealna zarówno jako praktyczna dekoracja, jak i jako ozdoba sama w sobie, patera doda wnętrzu subtelnego blasku i stylowej elegancji.
Zaleca się czyszczenie wyłącznie, wilgotną delikatną ściereczką
Ten produkt został zaprojektowany jako element dekoracyjny. Nie posiada atestu do kontaktu z żywnością.
Dane techniczne:
długość: 36 cm
szerokość: 26 cm
wysokość: 4 cm
skład: 100% glinka ceramiczna

