

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Uwaga na fałszywe strony podszywające się pod naszą firmę.
Oficjalna strona sklepu Eurofirany działa wyłącznie pod adresem: https://www.eurofirany.com.pl
Uwaga na fałszywe strony podszywające się pod naszą firmę.
Oficjalna strona sklepu Eurofirany działa wyłącznie pod adresem: https://www.eurofirany.com.pl
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 470173 |
|---|---|
| Rozmiar | 24 x 24 x 7 cm |
| Szerokość towaru | 24 cm |
| Długość towaru | 24 cm |
| Wysokość towaru | 7 cm |
| Jednostka miary | kpl. |
| Skład materiałowy | GLINKA CERAMICZNA |
| Waga netto | 1450 g |
Stylowy i funkcjonalny komplet paterki z czterema miseczkami, wykonany z wysokiej jakości glinki ceramicznej w eleganckim kremowym kolorze. Subtelne złote akcenty dodają całości luksusowego charakteru, podkreślając jej wyrafinowany styl.
Paterka wyposażona jest w smukły metalowy uchwyt, który umożliwia bezpieczne i wygodne przenoszenie całego zestawu. Doskonale pasuje do wnętrz w stylu glamour, klasycznym i nowoczesnym, dodając im subtelnej elegancji.
Ten produkt został zaprojektowany jako element dekoracyjny. Nie posiada atestu do kontaktu z żywnością.
Dane techniczne:
szerokość: 24 cm
długośc: 24 cm
wysokość: 7 cm
Skład: 100% glinka ceramiczna


Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty