

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 460426 |
|---|---|
| Rozmiar | 42 x 16 x 2 cm |
| Szerokość towaru | 42 cm |
| Długość towaru | 16 cm |
| Wysokość towaru | 2 cm |
| Jednostka miary | kpl. |
| Skład materiałowy | GLINKA CERAMICZNA |
| Waga netto | 1370 g |
Prostokątna patera w zestawie z trzema małymi miseczkami GAIA, to elegancki i funkcjonalny zestaw, który łączy w sobie styl i praktyczność. Patera, o prostokątnym kształcie, charakteryzuje się subtelnym, wypukłym wzorem, który dodaje jej artystycznego uroku. Złote akcenty podkreślają elegancję i luksusowy charakter całego zestawu, tworząc harmonijną kompozycję. Ten wszechstronny zestaw idealnie sprawdzi się podczas eleganckich przyjęć, zarówno jako praktyczna podstawka, jak i dekoracyjny element stołu.
Zaleca się czyszczenie wyłącznie, wilgotną delikatną ściereczką
Ten produkt został zaprojektowany jako element dekoracyjny. Nie posiada atestu do kontaktu z żywnością.
Dane techniczne:
długość: 42 cm
szerokość: 16 cm
wysokość: 2 cm
skład: 100% glinka ceramiczna

