

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 391421 |
|---|---|
| Rozmiar | 37 x 35 x 6 cm |
| Szerokość towaru | 37 cm |
| Długość towaru | 35 cm |
| Wysokość towaru | 6 cm |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | GLINKA CERAMICZNA |
| Waga netto | 1430 g |
Zaleca się czyszczenie tylko wilgotną, delikatną ściereczką
Ten produkt został zaprojektowany jako element dekoracyjny. Nie posiada atestu do kontaktu z żywnością.
Dane techniczne:
długość: 37 cm
szerokość: 35 cm
wysokość: 6 cm
skład: glinka ceramiczna

