

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 403542 |
|---|---|
| Rozmiar | 35 x 23 x 4 cm |
| Szerokość towaru | 35 cm |
| Długość towaru | 23 cm |
| Wysokość towaru | 4 cm |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | GLINKA CERAMICZNA |
| Waga netto | 1000 g |
Zaleca się czyszczenie tylko wilgotną, delikatną ściereczką
Ten produkt został zaprojektowany jako element dekoracyjny. Nie posiada atestu do kontaktu z żywnością.
Dane techniczne:
długość: 35 cm
szerokość: 23 cm
wysokość: 4 cm
skład: glinka ceramiczna, szkło

