

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Zamów do 12:00 - wysyłka tego samego dnia.
| SKU | 390389 |
|---|---|
| Rozmiar | 35 x 20 x 6 cm |
| Szerokość towaru | 35 cm |
| Długość towaru | 20 cm |
| Wysokość towaru | 6 cm |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | GLINKA CERAMICZNA |
| Waga netto | 2250 g |
Zaleca się czyszczenie tylko wilgotną, delikatną ściereczką
Ten produkt został zaprojektowany jako element dekoracyjny. Nie posiada atestu do kontaktu z żywnością.
Dane techniczne:
długość: 35 cm
szerokość: 20
wysokość: 6 cm
skład: 100% glinka ceramiczna

