

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 382166 |
|---|---|
| Rozmiar | 36 x 18 x 5 cm |
| Szerokość towaru | 36 cm |
| Długość towaru | 18 cm |
| Wysokość towaru | 5 cm |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | GLINKA CERAMICZNA |
| Waga netto | 1300 g |
Zaleca się czyszczenie tylko wilgotną, delikatną ściereczką
Dane techniczne:
długość: 36 cm
szerokość: 18 cm
wysokość: 5 cm
skład: glinka ceramiczna

