

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Zamów do 12:00 - wysyłka tego samego dnia
| SKU | 439960 |
|---|---|
| Rozmiar | 35 x 45 cm |
| Szerokość towaru | 35 cm |
| Długość towaru | 45 cm |
| Rodzaj tkaniny | ekologiczne, bawełniane, poliestrowe, gobelinowe |
| Wzór | świąteczne, kolorowy |
| Plamoodporność | Nie |
| Gramatura materiału | 340 g/m² |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 53% POLIESTER, 40% BAWEŁNA, 4% NIĆ METALICZNA, 3% AKRYL |
| Waga netto | 100 g |
Elegancka podkładka gobelinowa z kolekcji STAR wykonana z grubej tkaniny zdobionej motywem kraty i złotych śnieżynek, to efektowna dekoracja dodająca stylu nakryciu stołu. Grubsza tkanina gwarantuje piękny efekt dekoracyjny, a uzyskany techniką tkania wzór sprawia, że podkałdka pięknie się prezentuje zarówno we wnętrzu w stylu rustykalnym, jak i w nowoczesnej stylizacji retro czy folk. Wysoka jakość oraz precyzja wykonania gwarantują satysfakcję z produktu, a świąteczny motyw i intensywna kolorystyka znakomicie ożywiają wnętrze, wprowadzając do aranżacji radosny świąteczny nastrój. Podkładka pięknie zaprezentuje położona na kontrastującym obrusie.
Dane techniczne:
szerokość: 35 cm
długość: 45 cm
skład: 70% poliester, 23% bawełna, 4% akryl - tkanina gobelinowa, 3% nić metaliczna
gramatura: 410 g/m2
tolerancja rozmiaru: +/- 5%
| Pranie delikatnie w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza przez płótno ochronne | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

