

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 410819 |
|---|---|
| Rozmiar | ∅ 38 cm |
| Średnica towaru | 38 cm |
| Rodzaj tkaniny | ekologiczne, poliestrowe, gładkie |
| Wzór | jednokolorowe, z frędzlami |
| Plamoodporność | Nie |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 70% PAPIER, 30% POLIESTER |
| Waga netto | 100 g |
Szukasz dodatków do kuchni i jadalni w stylu boho? Wyplatane podkładki z kolekcji BOHO 1 nie tylko pięknie udekorują stół, jednocześnie również pełnią funkcje praktyczne ochraniając blat stołu przed gorącymi naczyniami czy plamami. Okrągłe podkładki z frędzlami dekoracja sprawdzi się w każdej nowoczesnej jadalni, kuchni, w salonie czy na tarasie. I na koniec dobra wiadomość: podkładki z serii BOHO 1 są również ekologiczne, a to za sprawą wykorzystania do produkcji papieru. W celach codziennej pielęgnacji przecieraj je wilgotną szmatką.
Dane techniczne:
średnica: 38 cm
skład: 70% papier, 30% poliester

