

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 379298 |
|---|---|
| Rozmiar | ∅ 38 cm |
| Średnica towaru | 38 cm |
| Rodzaj tkaniny | błyszczące, gładkie, wodoodporne |
| Wzór | jednokolorowe, ażurowe |
| Plamoodporność | Nie |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | TWORZYWO SZTUCZNE |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 133.33 g |
Dane techniczne:
średnica: 38 cm
skład: 100% tworzywo sztuczne

