

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Zamów do 12:00 - wysyłka tego samego dnia.
| SKU | 357298 |
|---|---|
| Rozmiar | 50 x 60 cm |
| Długość towaru | 60 cm |
| Szerokość towaru | 50 cm |
| Rodzaj tkaniny | poliestrowe, bambusowe |
| Wzór | jednokolorowe |
| Gramatura materiału | 1 800 g/m² |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | TKANINA: 50% BAWEŁNA, 50% BAMBUS - WISKOZA |
| Waga netto | 900 g |
Dane techniczne:
szerokość: 50 cm
długość: 60 cm
tkanina: 50% bambus - wiskoza, 50% bawełna
wypełnienie: granulat poliestrowy
konserwacja: pranie w 40oC
Wyprodukowana w Polsce.
| Suszyć w niskiej temperaturze | |
| Pranie w temperaturze do 40 stopni Celsjusza | |
| Można użyć roztworu węglanu fluoru i ciężkiej benzyny z zachowaniem ostrożności | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie prasować |

