

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 469974 |
|---|---|
| Rozmiar | 15 x 45 cm |
| Długość towaru | 45 cm |
| Szerokość towaru | 15 cm |
| Rodzaj tkaniny | poliestrowe |
| Wzór | melanżowe, klasyczne |
| Gramatura materiału | 290 g/m² |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
Dodaj elegancji i przytulności swojemu wnętrzu dzięki dekoracyjnemu wałkowi ozdobnemu, wykonanemu z grubej szenilowej nici o efekcie melanżu. Jego strukturalna powierzchnia nadaje luksusowy wygląd, a brzegi uszyte z miękkiego welwetu subtelnie kontrastują z szenilową fakturą, podkreślając ekskluzywny charakter poduszki.
Dodatkowym elementem dekoracyjnym jest elegancka welwetowa lamówka, która nadaje całości wyrafinowanego stylu. Wałek nie tylko pięknie się prezentuje, ale także zapewnia wygodne podparcie. Idealny do wnętrz urządzonych w stylu glamour, nowoczesnym i klasycznym, świetnie sprawdzi się na sofie, fotelu czy łóżku.
Dane techniczne:
szerokość: 45 cm
wysokość: 15 cm
skład: 100% poliester
gramatura: 290 g/m2
| Nie prać | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej | |
| Nie prasować |

