

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 432949 |
|---|---|
| Rozmiar | 220 x 200 cm |
| Szerokość towaru | 220 cm |
| Długość towaru | 200 cm |
| Długość poszewki | 70 cm |
| Szerokość poszewki | 80 cm |
| Liczba poszewek | 2 szt. |
| Rodzaj tkaniny | poliestrowe, z mikrofibry |
| Gramatura materiału | 150 g/m² |
| Gramatura opis | 150+70 gsm |
| Wzór | w kwiaty, z nadrukiem |
| Standard Oeko-Tex | Tak |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 5% |
| Waga netto | 2500 g |
Postaw na elegancję w Twojej sypialni — poznaj komplet wyjątkowej pościeli z panelowym nadrukiem kwiatów w stonowanych barwach.
Komplet pościeli wykonano z tkaniny welwetowej, którą wyróżnia delikatność, miękkość. Ponadto pościel jest niezwykle trwała i łatwa w prasowaniu. Pościel skomponowano z dwóch rodzajów tkanin - wierzchnią stronę zdobi barwny nadruk na welwetowej tkaninie, a spodnią gładka tkanina welwetowa - tworząca stylową i wyrazistą kompozycję. Nowatorski wzór znakomicie odnajdzie się w nowoczesnej sypialni. Technika barwienia digital print pozwala na uzyskanie niezwykle intensywnych i trwałych barw oraz sprawia, że kolory nie blakną, nawet po wielu praniach.
Trwałe zamki błyskawiczne wszyte w poszwę na kołdrę oraz poszewki na poduszki, sprawia, że zmiana pościeli trwa tylko krótką chwilę. Nasza pościel posiada certyfikat Oeko-Tex tekstylia godne zaufania.
Zadbaj o komfortowy sen i wybierz najwyższą jakość pościeli z miękkiej i miłej w dotyku naturalnej tkaniny.
Ważne:
Duże pościele z naszej firmy (220x200) szyjemy z szerokiej tkaniny. Dzięki temu nawet duże rozmiary nie mają dodatkowych szwów na środku - pościel jest gładka i komfortowa w użytkowaniu. Niektóre konkurencyjne firmy, na rynku szyją pościel z dodatkowym szwem szukając w ten sposób oszczędności na tkaninie i cenie. Zszywanie wpływa niekorzystnie na komfort użytkowania pościeli. Firma Eurofirany dba o swoją markę i dobro swoich klientów od 35 lat!
Komplet zawiera:
poszwę na kołdrę: 220 x 200 cm - 1 szt.
poszewki na poduszki: 70 x 80 cm - 2 szt.
skład: 100% poliester
gramatura: 150 + 70 g/m2
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

