

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 485305 |
|---|---|
| Rozmiar | 30 x 50 cm |
| Długość towaru | 50 cm |
| Szerokość towaru | 30 cm |
| Gramatura materiału | 170 g/m² |
| Rodzaj tkaniny | matowe, ekologiczne |
| Wzór | 3d, w róże |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 5% |
| Waga netto | 200 g |
Podnieś estetykę swojego wnętrza dzięki luksusowej poszewce dekoracyjnej wykonanej z matowej tkaniny o wyraźnym, eleganckim splocie, która pięknie prezentuje się w każdej aranżacji. Delikatny, odcień nadaje wnętrzu subtelnej harmonii, a ręcznie formowane aplikacje kwiatów 3D tworzą efekt przestrzenny i dodają całości artystycznego charakteru. Poszewka została zaprojektowana z myślą o wnętrzach premium, w których liczy się zarówno styl, jak i jakość.
Cechy produktu:
Dane techniczne:
szerokość: 30 cm
wysokość: 50 cm
skład: 100 % poliester
| Pranie z zachowaniem ostrożności w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

