

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Zamów do 12:00 - wysyłka tego samego dnia
| SKU | 456037 |
|---|---|
| Rozmiar | 30 x 50 cm |
| Długość towaru | 50 cm |
| Szerokość towaru | 30 cm |
| Gramatura materiału | 230 g/m² |
| Rodzaj tkaniny | welwetowe |
| Wzór | świąteczne |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 200 g |
Świąteczna poszewka z welwetu, to elegancki i efektowny dodatek do zimowej dekoracji wnętrza. Welwet, z którego wykonana jest poszewka, cechuje się luksusową miękkością i delikatnym połyskiem, co nadaje jej wyjątkowego, przytulnego charakteru. Centralnym elementem zdobienia jest złoty nadruk. Złote detale dodają poszewce elegancji i subtelnego blasku, tworząc wspaniały kontrast z bogatą, głęboką barwą welwetu. To elegancki, a zarazem przytulny element, który wprowadzi do każdego pomieszczenia magiczną atmosferę świąt.
Dane techniczne:
szerokość: 30 cm
długość: 50 cm
skład: 100% poliester - welwet
gramatura: 230 g/m2
| Pranie ręcznie | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej | |
| Nie prasować |

