

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Czas realizacji 5-7 dni roboczych
| SKU | 417896 |
|---|---|
| Rozmiar | 40 x 40 cm |
| Długość towaru | 40 cm |
| Szerokość towaru | 40 cm |
| Rodzaj tkaniny | poliestrowe |
| Wzór | jednokolorowe, z falbaną, klasyczne |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
Kolekcja zasłon i poszewek LENA zachwyci wielbicielki stylu eko w romantycznym wydaniu. Urocza poszewka o fakturze płóciennej tkaniny z pojedynczą falbaną ma subtelny wygląd, dzięki czemu świetnie odnajduje się we wnętrzach w stylu eko, w klimacie prowansalskim i rustyklanym. Doskonale sprawdzi się w kuchni, salonie czy sypialni - w każdym wnętrzu tworząc unikalny klimat z nutą romantycznej elegancji.
Zasłonę z tkaniny o płóciennym splocie zdobi pojedyncza falbana wykończona starannym i estetycznym szwem typu owerlock, która prezentuje z niezwykłą lekkością. Kolekcja zasłon i poszewek LENA została zaprojektowana przez nasz zespół stylistów i powstaje w naszej pracowni w Polsce.
Dane techniczne:
szerokość: 40 cm
wysokość: 40 cm
skład: 100% poliester
wysokość falbany: 18 cm
konserwacja: pranie w temp. 30 st.,
gramatura: 187 g/m2
tolerancja rozmiaru: +/- 3cm
Produkt jest szyty w naszej pracowni w Polsce
Potrzebujesz inny rozmiar? Skontaktuj się z naszym dekoratorem: ewak@eurofirany.com.pl, tel. 502 847 876.
| Pranie z zachowaniem ostrożności w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza przez płótno ochronne | |
| Ostrożne użycie nadchlorku etylenu oraz wodnego roztworu węglanu fluoru | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

