

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 425475 |
|---|---|
| Rozmiar | 40 x 40 cm |
| Długość towaru | 40 cm |
| Szerokość towaru | 40 cm |
| Gramatura materiału | 500 g/m² |
| Rodzaj tkaniny | poliestrowe |
| Wzór | strukturalne, melanżowe |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | PRZÓD: 100% POLIESTER; TYŁ: 90% BAWEŁNA, 5% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 300 g |
Poszewka dekoracyjna GATI z grubej tkaniny o wyraźnym strukturalnym splocie sprawdzi się we wnętrzu urządzonym w stylu boho, eko i japandi. Idealnie dopełni również aranżację wnętrza rustykalnego lub skandynawskiego. Ozdobne chwosty zdobiące jej rogi, podkreślają jej oryginalny styl i dodają jej niezwykłego charakteru. Spodnia strona poszewki zaprojektowana z gładkiej tkaniny z przewagą bawełny. Zamek błyskawiczny wszyty w jednym z boków poszewki, sprawia, że zmiana dekoracji trwa tylko krótką chwilę. Kolekcja poszewek KIMI składa się z pięciu odcieni w pastelowych barwach, które pięknie się prezentują zestawione razem na kanapie.
Dane techniczne:
szerokość: 40 cm
wysokość: 40 cm
skład: 100% poliester
gramatura: 450 g/m2
| Nie prać | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej | |
| Nie prasować |

