

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 431051 |
|---|---|
| Rozmiar | 45 x 45 cm |
| Długość towaru | 45 cm |
| Szerokość towaru | 45 cm |
| Gramatura materiału | 150 g/m² |
| Rodzaj tkaniny | welwetowe, gładkie |
| Wzór | jednokolorowe, klasyczne |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 70% POLIESTER, 30% WEŁNA |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 200 g |
Świąteczna poszewka z grubszej strukturalnej tkaniny to piękny dodatek, który przypadnie do gustu klientom poszukującym na okres świąteczny minimalistycznych wzorów, bez zdobień i błyszczących detali.
Świąteczna poszewka w kolorze czerwonym, to dekoracja klasyczna, skromna i piękna. Zamek błyskawiczny wszyty w jednym z boków sprawia, że zmiana dekoracji trwa tylko krótką chwilę. Wysoka jakość oraz staranne wykonanie gwarantują satysfakcję z produktu, a świąteczny motyw znakomicie ożywia wnętrze, wprowadzając do aranżacji radosny, świąteczny nastrój.
Dane techniczne:
szerokość: 45 cm
długość: 45 cm
skład: 70% poliester, 30% wełna
gramatura: 150 g/m2
| Pranie ręcznie | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej | |
| Nie prasować |

