

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 456427 |
|---|---|
| Rozmiar | 45 x 45 cm |
| Długość towaru | 45 cm |
| Szerokość towaru | 45 cm |
| Rodzaj tkaniny | gobelinowe |
| Wzór | świąteczne |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 53% POLIESTER, 40% BAWEŁNA, 4% NIĆ METALICZNA, 3% AKRYL |
| Tolerancja rozmiaru | 1% |
| Waga netto | 250 g |
Świąteczna poszewka gobelinowa, to elegancki i trwały element dekoracyjny, który doda świątecznego blasku każdemu wnętrzu. Dzięki użyciu poliestru, bawełny i akrylu, poszewka łączy w sobie miękkość, wytrzymałość oraz przyjemną fakturę, charakterystyczną dla gobelinów. Dodatkiem, który podkreśla elegancję poszewki, są metaliczne nici wplecione w tkaninę, subtelnie odbijające światło. Dzięki temu poszewka staje się wyjątkowym elementem wystroju, idealnym do ozdobienia sofy, fotela czy łóżka, wprowadzając do wnętrza ciepły, świąteczny klimat. Poszewka gobelinowa doskonale sprawdzi się w eleganckich wnętrzach, gdzie liczy się połączenie stylu i świątecznej atmosfery. To także doskonały wybór na prezent, który dzięki swojej jakości i pięknemu wykonaniu zachwyci każdego.
Dane techniczne:
długość: 45 cm
szerokość: 45 cm
skład: 53% poliester, 40% bawełna, 4% nić metaliczna, 3% akryl
gramatura: 315 g/m2
| Pranie z zachowaniem ostrożności w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza przez płótno ochronne | |
| Ostrożne użycie nadchlorku etylenu oraz wodnego roztworu węglanu fluoru | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

