

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
Jak zarezerwować produkt w Salonie?
1. Dodaj produkt do koszyka.
2. Wybierz w opcjach dostawy Salon Eurofiran, w którym chcesz zarezerwować produkt.
Klikniej i zobacz salony, w których możesz odebrać przesyłkę >> SALONY
3. W ciągu 3 dni roboczych otrzymasz informację, że zarezerwowane przez Ciebie produkty są gotowe do odbioru w wybranym salonie.
Opcja rezerwacji obejmuje tylko wybrane, oznaczone produkty. Jeżeli w Twoim koszyku znajduje się produkt nie objęty taką możliwością, usuń go przed kontynuacją rezerwacji. Możesz go zamówić online.
Wysyłka 1-2 dni robocze.
| SKU | 462402 |
|---|---|
| Rozmiar | 45 x 45 cm |
| Długość towaru | 45 cm |
| Szerokość towaru | 45 cm |
| Gramatura materiału | 315 g/m² |
| Rodzaj tkaniny | gobelinowe |
| Wzór | świąteczne |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 53% POLIESTER, 40% BAWEŁNA, 4% NIĆ METALICZNA, 3% AKRYL |
| Tolerancja rozmiaru | 1% |
| Waga netto | 250 g |
Świąteczna poszewka gobelinowa to wyjątkowy element dekoracyjny, który wprowadza do wnętrza magię zimy i świąt Bożego Narodzenia. Bogaty gobelinowy wzór przedstawia malowniczą scenę świątecznego miasteczka, z urokliwymi domkami, ośnieżonymi drzewami. Poszewka wykonana z połączenia poliestru, bawełny i akrylu jest nie tylko trwała i odporna na zagniecenia, ale również przyjemna w dotyku, co czyni ją idealnym dodatkiem do salonu, sypialni. Wplecione w tkaninę metaliczne nici subtelnie połyskują, nadając poszewce elegancki i świąteczny blask. Wyjątkowa poszewka doskonale sprawdzi się jako dekoracja na sofie, fotelu czy łóżku, wprowadzając do wnętrza świąteczną magię i przytulność. Jest także idealnym pomysłem na prezent, który zachwyci miłośników świątecznych ozdób oraz stylowego wystroju wnętrz.
Dane techniczne:
długość: 45 cm
szerokość: 45 cm
skład: 53% poliester, 40% bawełna, 4% nić metaliczna, 3% akryl
gramatura: 315 g/m2
| Pranie z zachowaniem ostrożności w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Prasować w temperaturze do 110 stopni Celsjusza przez płótno ochronne | |
| Ostrożne użycie nadchlorku etylenu oraz wodnego roztworu węglanu fluoru | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej |

