

Newsletter
Zapisz się do newslettera i odbierz 10% rabatu na pierwsze zakupy! Bądź na bieżąco, otrzymuj najlepsze oferty
Newsletter
| SKU | 467346 |
|---|---|
| Rozmiar | 45 x 45 cm |
| Długość towaru | 45 cm |
| Szerokość towaru | 45 cm |
| Gramatura materiału | 140 g/m² |
| Rodzaj tkaniny | poliestrowe, welurowe |
| Wzór | wielkanocny |
| Jednostka miary | szt. |
| Skład materiałowy | 100% POLIESTER |
| Tolerancja rozmiaru | 3% |
| Waga netto | 150 g |
Dodaj do swojego wnętrza świeży, wiosenny akcent dzięki wielkanocnej poszewce dekoracyjnej, która zachwyca nadrukiem pięknych wiosennych kwiatów. Kolorowy, kwiatowy wzór wprowadza do pomieszczenia radosną atmosferę, idealną na wiosnę i Wielkanoc. Całość dopełnia puszysta aplikacja w formie uszu królika, która nadaje poszewce nie tylko uroku, ale również subtelnej, świątecznej zabawy.
Wykonana z wysokiej jakości tkaniny, poszewka jest miękka w dotyku, a dzięki ukrytemu zamkowi błyskawicznemu jest łatwa do zmiany i pielęgnacji. To idealna dekoracja do salonu, sypialni czy pokoju dziecięcego, która wprowadzi wiosenny, pełen życia nastrój.
Dane techniczne:
długość: 45 cm
szerokość: 45 cm
skład: 100% poliester
gramatura: 140 g/m2
Potrzebujesz miękkiego wypełnienia do Twojej poszewki dekoracyjnej?
Wybierz uniwersalny wkład, pasujący do wybranej poszewki.
| Pranie delikatnie w temperaturze do 30 stopni Celsjusza | |
| Nie czyścić chemicznie | |
| Nie można wybielać i chlorować | |
| Nie suszyć w suszarce bębnowej | |
| Nie prasować |
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na
Wysłany na

